За сприяння Ігоря Побера у Тернополі збудували храм святих благовірних князів Бориса і Гліба

17.07.2019 19:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопілля
На завершальному етапі будівництво храму святих благовірних Князів Бориса і Гліба у Тернополі.

Настоятель каже, розпочали зводити церкву ще у 2014 році. А оформляти документи іще раніше, у 2010-му. Весь цей час духовникам сприяв у будівництві Ігор Побер. Будучи депутатом міської ради допоміг з оформленням документів. Долучався до створення храму і будучи народним депутатом України. 

- Він у той час був депутатом міської ради і ми тоді якраз оформляли документи, і багато тих дозвільних документів також приклався Ігор Миколайович для того, щоб ми їх зробили. Можете собі уявити в 2010 році ми почали оформляти документи і до 2014 року ми оформляли документи, щоб ми могли розпочати згідно із нашим чинним законодавством побудувати храм, - каже настоятель храму святих благовірних князів Бориса і Гліба у Тернополі отець Руслан. - Багато таких випробувань ми разом з ним пройшли і сьогодні маємо результат, ми завершили таке будівництво такого храму.

- Я горжуся, що та церква там стоїть, тому я зі своїми двома друзями, з отцем Русланом долучилися до будівництва цієї церкви. Вона і документально і матеріально стоїть завдяки нам, - каже народний депутат України Ігор Побер. 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  Загрузка...