Соціальне житло для переселенців

17.07.2019 10:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопілля

Представники місцевої влади, неурядових організацій та волонтери зібралися за круглим столом, щоб обговорити одне з найболючіших питань внутрішньо переміщених осіб. Проблема у забезпеченні житлом – загальнодержавна. Торкнулася вона і тернопільських переселенців. Як забезпечити усіх житлом, далі у сюжеті Т1 новини.

11 громадських організацій з восьми регіонів України, представники міжнародної спільноти та місцевої влади за одним столом. Питання нагальне – забезпечення соціальним житлом переселенців.

- Сьогодні на круглому столі ми вирішували як допомогти переселенцям у соціальному житлі. Я дуже рада буду долучитися до цього проекту, тому що дуже важливо, коли люди, які покинули свої домівки, тікаючи від війни і знайшли прихисток у Тернополі. Ми, як громада Тернополя, повинні допомогти їм у вирішенні цього питання, - каже голова Тернопільського осередку ГО "Асоціація жінок України "Дія" Ольга Шахін.

На території Тернопільської області проживає понад 2000 переміщених осіб. Зокрема в Тернополі – більше 600 сімей. Більшість з них потребують власного житла. Однак коштів на це у них немає. Відтак потрібна підтримка з боку держави.

Державна субвенція на закупівлю соціального житла, за словами організаторів круглого столу, була б найкращим рішенням у вирішенні житлової проблеми. 72 переселенців вже написали заяви про те, що потребують власного помешкання.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  Загрузка...