Тарас Серетний у Верховній Раді буде захищати молодь

09.07.2019 13:13   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопілля

Кандидату у народні депутати від Тернополя Тарасу Серетному – лише 28 років. Тож про проблеми української молоді знає не з чуток. Ні гарантованого першого робочого місця випускникам вишів чи коледжів. Ні доступних кредитів на житло молодим сім’ям. Насправді перелік цих негараздів досить великий. Але всі вони мають спільне коріння – держава не дорожить молодими, розумними, енергійними людьми і вони змушені шукати свої долі по закордонах.

- Вихід є! У новому парламенті я  виступатиму із законодавчими ініціативами щодо всебічної державної підтримки молодих сімей, юнаків та дівчат, які, після закінчення вишів, ще й досі змушені шукати роботу за кордоном. Ми не маємо права втрачати їх інтелект, ентузіазм, запал та вміння. А взагалі, в основі будь-якого загальнонаціонального законодавчого акту, за який я голосуватиму, має бути покращення життя українців, підвищення обороноздатності країни, створення сприятливих умов для розвитку вітчизняного бізнесу, - пообіцяв виборцям Тарас Серетний.

null

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews