Зеновій Холоднюк: «Відродження села має бути першочерговим національним пріоритетом»

29.06.2019 16:12   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопільщини

Кандидат у депутати на дострокових виборах до Верховної Ради України в одномандатному виборчому окрузі № 166 Зеновій Холоднюк першочерговим завданням вважає захист і відродження села.

«Якщо негайно не вжити стратегічних, державницьких заходів – незабаром можемо пройти точку неповернення, коли буде вже пізно Цього не можна допустити ні за яких обставин», - заявляє Зеновій Холоднюк.

Читайте також

Зеновій Холоднюк закликав земляків згуртуватися проти олігархів та їх політичних маріонеток

Кандидат у народні депутати в окрузі № 166 (Гусятинський, Теребовлянський, Бучацький, Монастирський райони) Зеновій Холоднюк вважає необхідним на державному рівні визнати відродження села першочерговим національним пріоритетом. Ухвалити спеціалізовані закони, передбачити потужне державне фінансування села.

Нагадаємо, що Зеновій Холоднюк – корінний селянин із сім’ї колгоспників. Народився і виріс в Улашківцях Чортківського району на Тернопільщині, жив у рідному селі значну частину свого життя і вже понад десять років очолює Селянську партію України.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews