У Тернопільському ставі не рекомендують купатися

26.06.2019 17:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Анастасія Флейтута

У зв’язку з погіршенням стану води в Тернопільському ставі та водоймах парку «Топільче»,  26 червня, провели  позаплановий відбір взірців води для аналізу.

Для виявлення причини погіршення стану водойм,  взірці води відібрали у таких точках: Тернопільський став (район «Циганка»), відкритий басейн клубу оздоровчого зимового плавання «Нептун» (так званий «Моржатник») та Тернопільський став (міський пляж). Станом на теперішній час  дослідження  взірців триває. 

Для того щоб попередити та уникнути спалах інфекційних захворювань,  які можуть виникати  через погіршення стану Тернопільського ставу та водойм парку «Топільче»,   спеціалісти спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області не рекомендують купатись у вищезгаданих водоймах. Особливо, це стосується  дітей до 12 років,  які найбільш уразливі до інфекційних захворювань. Також, необхідно дотримувати правил особистої безпеки , зокрема: не допускати потрапляння води на слизові оболонки рота, очей та носа; уникати травм; не заходити в воду при наявності порізів та подряпин.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  



Загрузка...