«Зеновій Холоднюк прийде у Раду, щоб відродити село», - голова ради земляцтва «Тернопілля» у Києві

25.06.2019 13:13   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопілля

Тернопільське земляцтво в Києві підтримуєкандидата в депутати на дострокових виборах до Верховної Ради України в одномандатному виборчому окрузі №166 (Гусятинський, Теребовлянський, Бучацький, Монастирський райони) Зеновія Холоднюка.

Про це заявив голова ради земляцтва «Тернопілля» у Києві Валерій Бачинський.

«Тернопільське земляцтво в Києві – а це близько 20 тисяч наших земляків – делегувало мене на цю зустріч із закликом підтримати кандидата у народні депутати ЗеновіяХолоднюка», - сказав Валерій Бачинський, виступаючи перед мешканцями Бучача.

Він зазначив, що ЗеновійХолоднюк знає, як відродити село, допомогти його жителям, бо сам виріс у селі і добре знає його проблеми.

«ЗеновійХолоднюк має цілу низку напрацьованих проектів з відродження села і втілюватиме їх у життя, працюючи в парламенті. Тому закликаю підтримати нашого народного депутата ЗеновіяХолоднюка», - додав голова ради земляцтва «Тернопілля» у Києві Валерій Бачинський.

 

Нагадаємо, що Центральна виборча комісія зареєструвала ЗеновіяХолоднюка кандидатом у депутати на дострокових виборах до Верховної Ради України в одномандатному виборчому окрузі №166 (Гусятинський, Теребовлянський, Бучацький, Монастирський райони).

Лідер Селянської партії ЗеновійХолоднюквважає депутатство у парламенті не самоціллю, а інструментом зробити потужний поштовх та повернути державу обличчям до села, яке сьогодні необхідно терміново рятувати й відроджувати.

ЗеновійХолоднюкнародився і виріс в УлашківцяхЧортківського району на Тернопільщині, де провів значну частину свого життя.Вже понад десять років очолює Селянську партію України.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  Загрузка...