На літніх канікулах – гайда до замку

05.06.2019 14:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Валентина Семеняк

Реставраційні роботи в окремих залах Збаразького замку, який має статус державного історико-архітектурного заповідника і був номінований на звання одного із семи чудес України, зробили їх неймовірно привабливими і вишуканими. Це зали змінних виставок і Золота зала прийомів, Біла камінна зала, аркові галереї, верхній і нижній вестибюлі, Панська вітальня та Дзеркальна зала.

У згаданих залах діють рідкісні експозиції старожитностей, картин, ікон, старовинних меблів, виставки сучасних художників. Зокрема  виставка живописних полотен заслуженого художника України Миколи Шевчука та виставка члена Національної спілки художників України Андрія Гульовського. Цієї літньої пори Збаразький замок приймає багато відвідувачів – туристів. На літніх канікулах сюди їдуть цілі класи школярів із Тернопілля, які вперше відкривають для себе дивовижний світ історичного минулого рідного краю. На світлинах – третьокласники із села Вищі Луб’янки. Вони знайомляться із експонатами краєзнавчого та історичного музеїв, а ще із залами, де представлена археологія, етнографія, ремесло краю, зброя, твори сакрального мистецтва, нумізматика, органний зал, скульптура, вишивка.

null

 

null

 

null

 

null

 

null

 

null

 

null

 

null

 

null

Фото: Валентина Семеняк


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews