Відтепер у Великогаївській ОТГ можна оформити нові ID-картки

27.05.2019 22:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Валентина Семеняк

Урочисте відкриття паспортного відділу відбулося у приміщенні ЦНАПу Великогаївської ОТГ. Це позитивна новина не лише для жителів громади, але й для будь-кого, хто захоче отримати ID-картку (внутрішній електронний) та закордонний паспорти.

 Видавати внутрішні електронні паспорти в Україні розпочали ще два роки тому. Нові пластикові ID-картки замінюють  внутрішній паспорт. На них записують біометричні дані власника такого документу з метою його ідентифікації. Головний задум - це суттєве підвищення захищеності суспільства від проявів злочинності та міжнародного тероризму, йдеться на сайті Державної міграційної служби. Позитивні моменти нового документу: насамперед, економія часу. Запис відбувається також за телефоном і повідомляється черга. У новому паспортному відділі вже записалось понад 100 осіб. Документи на отримання ID-карток першими оформили очільник ТОДА Степан Барна та місцевий депутат Володимир Оринич.

Голова Великогаївської ОТГ Олег Кохман привітав з важливою подією і подякував усім, хто допомагав створювати новий паспортний відділ.

Участь взяли керівники області та району, представники міграційної служби області та району.

null

 

null

 

null

 

null

Фото: Валентина Семеняк


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  Загрузка...