Тернополян запрошують взяти участь у розробці проектних пропозицій

27.05.2019 17:13   Джерело: Тернопіль наживо!
Опубліковано : Новини Тернопілля

Тернопільська міська рада розпочинає  процес розробки Плану місцевого економічного розвитку на 2020 – 2021 роки в рамках Ініціативи ЄС «Мери за економічне зростання» (M4EG).

Складовою Плану дій є проектні пропозиції, які після  відбору увійдуть до Плану місцевого економічного розвитку та зможуть в подальшому брати участь в конкурсах та отримувати гранти на їх реалізацію.

Пропонуємо взяти участь в розробці проектних пропозицій, спрямованих на економічне зростання, підвищення рівня зайнятості, забезпечення участі громадян в економічних, соціальних і культурних процесах на місцевому рівні, а також підвищення їх добробуту та якості життя.

Пропозиції просимо подавати на електронну пошту управління економіки, промисловості та праці Тернопільської міської ради  ekon_mr@meta.ua до 11.06 2019 року.

Контактні телефони: 25-16-49


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Тернопіль наживо!  Загрузка...