Розклад транспорту на всі напрямки з Теребовлі

22.05.2019 20:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Віктор Аверкієв

За проханням багатьох мешканців Теребовлянщини – як проживаючих по місцю, так і за межами рідного краю надаємо розклад руху транспорту у всіх напрямках, а саме – з автостанції та залізничної станції.

 В минулому році завершилася реконструкція Теребовлянської АС і сьогодні вона виглядає досить привітно на зразок невеличких АС Європи. Набув нового дизайну зовнішній вигляд приміщення, а в середині нього посвітліло і ніби збільшився простір. Окремо виділяється приміщення диспетчера та каси, тут працюють привітні люди, які завжди до послуг пасажирів. Теперішній начальник Теребовлянської АС пан Степан Бучковський працює на ввіреному йому об’єкті з лютого місяця цього року. Ось, що він розповів: «Наша АС працює кожного дня без вихідних з 6.30 год. ранку і до 19.00 год. вечора. Всього є шість працівників і три прибиральника. Прохідних пасажирських автобусів через нашу АС кожного дня проходить біля 200 одиниць, сюди входять міжобласні, внутрішньообласні та приміські, крім того проходять ще 5 міжнародних рейсів».

null
null

 

null

 

null

 

null

 

null

Теребовлянська залізнична станція Тернопільської дирекції Львівської залізниці розташована на залізничному шляху між Тернополем  та Чернівцями. Споруда, як і вся залізниця, давня й бере свій початок ще з 1896 року. Нині через ЗС ходить небагато пасажирського транспорту, але можна замовити квитки в інших напрямках з Тернополя.

nullnull

 

null

 

null

 

null

Віктор Аверкієв


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews