У амбулаторії загальної практики-сімейної медицини на Тернопільщині запрацює електрокардіограф

08.05.2019 11:43   Джерело: Великогаївська громада
Опубліковано : Новини Тернопілля

Обласний Центр ЕМД впроваджує в практику надання екстреної медичної допомоги нашим краянам – для забезпечення віддаленої, висококваліфікованої ЕКГ-діагностики, яка здійснюватиметься незалежно від місця знаходження лікаря й пацієнта.

7 травня 2019 року у амбулаторію загальної практики-сімейної медицини с. Баворів за участі,  директора  комунального закладу Тернопільської обласної ради "Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Михайла Джуса, голови Великогаївської об’єднаної територіальної громади Олега Кохмана, начальника відділу фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку - головного бухгалтера Наталії Бойко, старости сіл Баворів і Заставє Надії Салабай відбулося передача електрокардіографа для Баворівського пункту екстреної медичної допомоги. Кошти на придбання даного електрокардіографа були виділенні рішенням сесії Великогаївської сільської ради ОТГ.  


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Великогаївська громада  Загрузка...