Українські сорочки з тернопільської галереї «Спадок» покажуть у Франції

02.05.2019 13:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Яніна Чайківська

Цього року 4-11 травня у Ніцці (Франція) відбудеться фестиваль української культури «Кобзар» в Ніцці. Організаторами фестивалю є Франко-українська асоціація півдня Франції разом з посольством України в Парижі. 

У програмі заходу яскрава виставка традиційного українського вбрання від етногалереї родини Демкур «Спадок», майстер-класи для дорослих і дітей, ярмарок, частування і концерт. Спеціально запрошений гість - гурт «Шпилясті кобзарі»!

Як уже зазначалося, окрасою фестивалю стануть унікальні строї української етнічного одягу від тернопільських підприємців і меценатів – Тараса та Ірини Демкур.

«На «Кобзарі» буде презентовано українські старожитні вишиванки, фільми про Україну та історію борщівської вишиванки. Запрошуйте всіх, кого знаєте на Півдні Франції і не тільки українців, щоб якомога більше людей дізналося про багатство нашої культури.

Програма фестивалю

Щиро дякую українській спільноті Ніцци та керівникам наших проектів Наталії Волощук та Тетяні Фарині за самовіддану працю в популяризації української історії та культури. Наша галерея вже в дорозі на Францію!», - зазначив Тарас Демкура.

Мета заходу - ознайомити широке коло французької публіки з українською культурою та традиціями, а також представити сучасну Україну.

Детальніше про борщівську вишиванку тут: www.spadok.in.ua


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі