На Бережанщині створено новий заказник загальнодержавного значення, що входить до території Смарагдової мережі Європи

18.04.2019 18:13   Джерело: соціальні мережі
Опубліковано : Новини Тернопілля

Завдяки спільній наполегливій роботі управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації, науковців, громадськості Президент України Петро Порошенко 11 квітня 2019 року підписав Указ про оголошення ботанічного заказника загальнодержавного значення «Жолоби» площею 60,0 тис. га у Бережанському районі Тернопільської області. Заказник створений задля збереження природних трав’яних угруповань, рідкісних та зникаючих видів рослин. 

Ця заповідна територія є унікальним масивом лучно-степової рослинності з низкою видів рослин, занесених до Червоної книги України (зокрема, зозулинець шоломоносний, любка дволиста, горицвіт весняний) та Переліку рідкісних і таких, що перебувають під загрозою зникнення, видів рослинного світу на території Тернопільської області (волошка стиснута, заяча конюшина Шиверека, тирлич хрещатий, тирличничок осінній), входить до території Смарагдової мережі Європи UA0000190 «Бережанське Опілля».


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: соціальні мережі  


 
Загрузка...