Трагічні подробиці смерті студентки на Тернопільщині

Після важкої хвороби відійшла у вічність студентка Чортківського інституту підприємництва і бізнесу.

18.04.2019 07:13   Джерело: Чортків.City
Опубліковано : Новини Тернопілля

Уродженка Хмельниччини Кущак Тетяна навчалася на четвертому курсі денної форми навчання Чортківського навчально-наукового інституту підприємництва і бізнесу ТНЕУ, де вивчала облік та аудит, - розповідає сайту Чортків.City директор закладу Надія Кульчицька.

Вступила у наш вуз 2017 року після закінчення Гусятинського коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя. Вийшла заміж, дітей ще не було. Хворіла давно, ще до навчання у Чорткові (рак крові), мала другу групу інвалідності загального захворювання. Начебто підступна недуга відступила, але восени минулого року трапився рецидив...

Надія Євстахіївна розповідає, що дівчина добре вчилася, брала активну участь у житті інституту, була ведучою багатьох заходів. Про неї залишилися добрі світлі спогади у викладачів та студентів.

Сьогодні в пам`ять про неї у вестибюлі закладу встановлено її портрет із чорною стрічкою, біля якого палахкотить лампадка і кимось принесені жовті нарциси.

Поховали молоду жінку, у її рідному селі Боднарівка Чемеровецького району.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Чортків.City  Загрузка...