Великогаївська громада у пошуках власного бренду

14.04.2019 09:13   Джерело: Терен
Опубліковано : Новини Тернопілля

19 квітня, з 10:00 до 15:00 год жителів Великогаївської громади запрошують  на  захід “У пошуках бренду Великогаївської громади”, - пише Терен.

Великогаївська громада хоче знайти ту ідею,  яка об’єднує всіх мешканців, зафіксувати ті унікальні прояви, які ляжуть в основу візуального образу громади.

Громаді шукають бренд для для посилення впізнаваності і спроможності ОТГ, формування позитивного іміджу, гуртування жителів,підвищення інтересу інвесторів та туристів, а також для активізації громади

–  Якщо у вас є цікаві колекції артефактів (наприклад, рушники чи вишиванки з характерною для нашої місцевості вишивкою, фото, музичні інструменти, фотоархіви чи інші знахідки – приносьте на захід, аби запрошені експерти могли максимально пізнати нашу історію, традиції).Допоможіть нам у пошуках бренду. Для цього до 18 квітня заповніть питальник (https://forms.gle/CRyDEv7jVcH9VVUf9), – пишуть на сайті Великогаївської громади.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Терен  

Коментарі