Делегація Представництва Європейського Союзу в Україні відвідає Тернопіль

06.04.2019 12:13   Джерело: Доба
Опубліковано : Новини Тернопілля

10 – 12 квітня 2019 року делегація Представництва Європейського Союзу в Україні відвідає Тернопіль та Кременець із офіційним візитом. У рамках візиту відбудеться низка інформаційних заходів, а саме:

ГРА «EUROSESSION» ДЛЯ МОЛОДІ НА ТЕМУ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ

Для кого?

Учасники Євроклубів та інших європейських проектів, студенти, школярі, активна молодь.

Коли?

10 квітня, 11:30 – 13:30 Де? м. Кременець, Кременецький медичний коледж, вул. Словацького, 12, актова зала

Коли?

12 квітня, 10:00 – 12:00 Де? м. Тернопіль, Тернопільський національний економічний університет, Центр європейських і міжнародних студій, бульвар Шевченка, 9, корпус №10, 2-й пов., ауд. 23

Eurosession на європейську тематику – це гра, мета якої в розважальний спосіб підвищити рівень обізнаності молоді щодо Євросоюзу, країн-членів ЄС, їх визначних пам’яток, відомих діячів, творів культури, історичних подій, традицій тощо. Крім того, учасники гри матимуть змогу покращити інтелектуальні навички та відчути командний дух пише Про Все.

ПУБЛІЧНА ПРЕЗЕНТАЦІЯ «ПРІОРИТЕТИ ЄС В УКРАЇНІ, ОГЛЯД ПРОГРАМ І МОЖЛИВОСТЕЙ, А ТАКОЖ ІНФОРМАЦІЙНИХ РЕСУРСІВ ПРЕДСТАВНИЦТВА ЄС»

Коли? 10 квітня, 15:00 – 16:30

Де? м. Кременець, Кременецька міська рада, вул. Шевченка, 67, сесійна зала, 2-й пов.

Для кого? Представники місцевої влади і неурядових організацій, підприємці, молодь, освітяни, зацікавлені жителі міста.

На заході ознайомлять із пріоритетами допомоги, яку Європейський Союз надає Україні. Також презентуватимуть довгострокові програми та проекти в сфері бізнесу, освіти, культури, можливостей для молоді та ін., в яких українці можуть брати участь щонайменше до 2020 року. Крім того, буде розказано про інформаційні ресурси Представництва ЄС в Україні. Серед презентованих програм та проектів: COSME, Enterprise Europe Network, Horizon 2020, Creative Europe, Erasmus+, EU Study Days та ін.

ДИСКУСІЯ-ТРЕНІНГ «EUROPEAN PROJECTS LAB for NGOs»

Коли? 11 квітня, 14:00 – 17:00

Де? м. Тернопіль, Тернопільський національний економічний університет, Центр європейських і міжнародних студій, бульвар Шевченка, 9, корпус №10, 2-й пов., ауд. 23

Для кого? Представники громадських організацій, що займаються утвердженням європейських цінностей, мають досвід співпраці з проектами Євросоюзу та зацікавлені в продовженні такої співпраці, або ж такі, що розглядають можливість розпочати таку діяльність.

Учасники заходу зможуть презентувати власні проекти, які отримали грантову підтримку від ЄС, або поділитися своїми ідеями для грантових заявок. Також представники громадських організацій отримають експертну оцінку представлених проектних ініціатив. Крім цього, буде проведено Антитренінг «Як НЕ отримати грант від донора». На ньому представники неурядових організацій в режимі реверсивного мозкового штурму дізнаються, що саме не варто робити, аби отримати грантову підтримку від ЄС.

Тренер: Олег Кулініч, доцент кафедри соціальної і гуманітарної політики Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, керівник проектів ГО «Інститут соціальної політики регіону».

Подача заявок за посиланням: http://bit.ly/NGOs-training2019

Подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/379750192871557/

СЕМІНАР «УЧАСТЬ У ЄВРОПЕЙСЬКИХ ТОРГОВЕЛЬНИХ ФОРУМАХ І ВИСТАВКАХ: МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ УКРАЇНСЬКОГО БІЗНЕСУ»

Коли? 12 квітня, 14:00 – 17:00

Де? м. Тернопіль, Тернопільський центр розвитку місцевого самоврядування, вул. О. Кульчицької, 2-А, 2-й поверх, офіс 3

Основні теми заходу:

Як підприємцю обрати захід для результативного промотування свого бізнесу; Чек-ліст експонента; Як підвищити ефективність участі у міжнародних виставках; Робота «на стенді» та за його межами; Просування товарів і послуг в Європейській Мережі Підприємств (Enterprise Europe Network); EEN календар як ефективний метод пошуку спеціалізованих бізнес-заходів та контактів із потенційними покупцями, партнерами та інвесторами; Можливості для бізнесу в співпраці з органами влади; Практичні поради участі в торговельних виставках та інші. Серед головних спікерів заходу:

Сергій Козін, віце-президент представництва Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine) з питань публічно-приватного партнерства та взаємодії з органами влади; Олексій Грушецький, експерт з виставкової діяльності, фахівець відділу сприяння бізнес-можливостей Офісу з просування експорту України; Єгор Слободяник, експерт Enterprise Europe Network-Ukraine; Оксана Качурівська, начальник управління міжнародного співробітництва та фандрайзингу Тернопільської обласної державної адміністрації та ін. Реєстрація обов’язкова за посиланням: http://bit.ly/biz-seminar2019

Подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/388991081657080/

Візит Представництва ЄС до Тернопільської області є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні проводить по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

За деталями, будь ласка, звертайтеся до Олесі Савенко, тел. +38(093)701-36-23, osavenko@internews.ua, або до Станіслава Королькова, тел +38(099)455-23-75, skorolkov@internews.ua


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Доба  

Коментарі