Тернопільських поетів чекають на інтернет телебаченні

22.03.2019 15:13   Джерело: TeNews
Опубліковано : Олена Мудра

У день поезії усіх поетів Тернополя закликають декламувати свої вірші, так, щоби їх почули - на громадському інтернет телебаченні розпочали серію програм "Поезія вулиць". 

Тетяна Шабанова, керівник Тернопільського медіа центру (ТМЦ-інфо): "Поезія вулиць – голос твого міста. Вулицями кожного населеного пункту ходять безліч людей, які творять і залишаться непочутими. Дуже часто поезія, яка варта уваги залишається неоцінена, а поети перестають розвиватись в даному напрямку так і не знайшовши свого слухача. Для того щоб дати нове дихання українській поезії ми шукаємо людей, які мають що сказати і даємо їм можливість заявити про себе як про автора."

Проект авторський, як вірші так і музика мають своїх авторів. Чекають на проекті як молодих поетів, так і досвідчених. Свої вірші глядачам читають Роман Воробйов - "Безкінечне літо", Іван Поливода - “Говорю тихо”, Юрій Матевощук - "Мігрант". Автори ідеї - Роман Воробйов, Степан Гречківський, композитор - Аліна Пелех


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі