Заповідники Тернопільщини отримали нові автомобілі

21.03.2019 15:13   Джерело: Реально
Опубліковано : Новини Тернопілля

Двадцять заповідників, розташованих на територіях Рівненської, Вінницької, Чернівецької, Львівської, Миколаївської, Одеської, Донецької, Житомирської, Херсонської, Полтавської, Волинської, Тернопільської та Сумської областей отримали нові автомобілі, - пише Реально.

Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак вручив ключі від автомобілів марки Рено Дастер представникам двадцяти об’єктів природно-заповідного фонду України, які з часу свого створення не закуповували транспортні засоби. Це пeрша цeнтралізована закупівля спeцавтомобілів установам ПЗФ Мінприроди за останні 6 років.

Придбані за державні кошти автомобілі спeціально обладнані для використання в складних умовах і призначені для поліпшення роботи служби державної охорони установ ПЗФ Мінприроди, яка наразі забезпечена траспортом лише на 35 відсотків від необхідного обсягу.

З ними державна служба охорони ПЗФ зможе ефективно реагувати на виникнення пожеж, незаконних рубок, забруднення територій, створення стихійних сміттєзвалищ, браконьєрство та інші порушення природоохоронного законодавства.

Проектом «Підтримка природно-заповідних територій в Україні», що реалізується в рамках Угоди між КМУ та урядом Федеративної Республіки Німеччина про фінансове співробітництво, планується додатково придбати ще близько чотирьох десятків автомобілів для дев’яти національних природних парків Карпатського регіону, що входять у проект.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Реально