Кубок України з ловлі риби на мормишку з льоду залишився у Тернополі

05.03.2019 12:13   Джерело: ТМЦ.ІНФО
Опубліковано : Новини Тернопілля

Більше ніж півсотні людей у суботу та неділю провели свій уікенд на льоді Тернопільского ставу. Змагались у ловлі риби. на мормишку. Тернопіль вкорте приймав кубок України з риболовного спорту з ловлі риби на мормишку з льоду, - пише ТМЦ.ІНФО.

Віталій Рюмін, головний секретар кубку України з лову риби на мор мишку з льоду.

Руслан Ангел, суддя національної категорії, федерації риболовного спорту України, Тертнопільської ФРС.

Українська команда з карпфішингу нещодавно повернулась з чемпіонату світу. Коропа ловили у Південно африканській республіці. У перший день змагань на льоді у Тернополі, здається, спіймали найбільшого трофея. 

Роман Івасишин, капітан збірної України з карпфішингу.

Десятиразовий чемпіон світу з риболовного спорту киянин Дмитро Корзенков не вперше на змаганнях у Тернополі.

Дмитро Корзенков, заслужений майстер спорту України з риболовного спорту.

На спортивних змаганнях з ловлі на мор мишку існують свої правила – один спортсмен – одна вудка-мормишка.  Щоби риба добре ловилась, кожний спортсмен має тільки одну літру личинок мотиля. Змагання проводяться по зонах у двох турах.

Ольга Кубанська з міста Кропивницького захоплюється риболовлею з 5 років, на цих змаганнях впіймала свого першого зимового підлящика.

Ольга Кубанська, м. Кропивницький

На спортивних змаганнях з ловлі на мор мишку існують свої правила – один спортсмен – одна вудка-мормишка. Відстань до сусідської лунки 5 метрів. Щоби риба добре ловилась, кожний спортсмен має тільки одну літру личинок мотиля. Змагання проводяться по зонах у двох турах.

Риболовний спорт захоплює все більше прихильників.

Вадим Стецюк, керівник коропового клубу м. Тернополя, чемпіон світу з риболовного спорту, комада «Брати Кричевичі»

Головні винагороди кубку України з риболовного спорту з ловлі риби на мормишку з льоду поїхали відповідно у Дніпро, у Рівне, і вперше спортивний трофей такого рівня залишився у Тернополі.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: ТМЦ.ІНФО