Таємничі мешканці Кременецьких катакомб (фото)

04.03.2019 22:43   Джерело: Терен
Опубліковано : Новини Тернопілля

Кременецькі катакомби (каменоломні) викликають неабиякий інтерес у туристів. Разом з тим, мало хто з кременчан знає дорогу до цього унікального і незвіданого місця. Хто ж мешкає у таємничому підземеллі?

Фотовідповідь на це питання дають працівники Національного природного парку «Кременецькі гори». Андрій Штогун показує – хто саме мешкає у Кременецьких катакомбах. Здебільшого це кажани. А ще – унікальні види грибів. Також у підземеллі можна знайти відбиток панцера древньої черепахи, що має майже 1 м в діаметрі, - пише Терен.

Довідка:

Історія Кременецьких катакомб сягає XIV століття. Саме відтоді біля підніжжя гори Сичівка почали брати каміння для будівництва замку, а згодом для спорудження надгробків на місцевих кладовищах. Сьогодні катакомби – частина одного з популярних туристичних маршрутів і приваблює до себе все більше шанувальників містичної історії.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Терен  

Коментарі