1 березня у Бучачі представники ПРООН розкажуть як залучити кошти ЄС на енергоефективні заходи в будинках

25.02.2019 08:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Катерина Богуславська

1 березня у Бучачі представники ПРООН розповідатимуть як залучити кошти ЄС для впровадження енергоефективних заходів в будинках. Для жителів багатоквартирних будинків  корисну інформацію розповідатиме координатор з досягнення Цілей сталого розвитку ПРООН у Тернопільській області Ігор Стефанів. Про це повідомив Анатолій Дубина у групі «Бучацькі справи» у Facebook:

«1-го березня, у п'ятницю, о 16:30 в малій залі міської ради відбудеться семінар для голів ОСББ та ініціативних груп по створенні ОСББ. Проводитиме семінар регіональний координатор з досягнення Цілей сталого розвитку ПРООН у Тернопільській області Ігор Стефанів.

Прослухавши семінар, Ви зможете дізнатись, як залучити кошти Європейського Союзу для впровадження енергоефективних заходів у вашому будинку.

План семінару такий:

1. Завдання, мета та шляхи реалізації проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Об'єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень»

2. Які кроки має зробити ОСББ для участі в Проекті?

3. Як і на що можна отримати грантові кошти від Фонду енергоефективності?

4. Важливість прийняття місцевих програм підтримки термомодернізації багатоквартирних будинків.

На завершення, якщо буде час та взаємне бажання, я особисто розкажу про стан та плани діяльності ОСББ в Бучачі, про зміни в законодавстві щодо комерційного обліку води, про місцеву Програму сприяння ОСББ, дам відповіді на будь-які інші питання щодо багатоквартирних будинків взагалі.

Приходьте! Буде інформативно та цікаво.

Про всяк випадок, мій контактний телефон: 067 3526122», - пише Анатолій Дубина.

Усіх охочих запрошують на семінар.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  


 
Загрузка...