Тернополян запрошують на відкриту дискусію «Податки, що працюють. Як це зробити?»

18.02.2019 19:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопілля

Про податки українці говорити не люблять. Складна тема. Тому ми говоримо про безкоштовну освіту, медицину, про пенсії, не розуміючи, що за все, насправді, платимо ми самі – зі своїх податків. Відтак цікавитися, як же ж ними розпоряджається держава, місцева влада, – наша справа.

Саме тому ми організовуємо відкриту дискусію “Податки, що працюють. Як це зробити?”

Звісно, тільки експерти можуть чітко проаналізувати податкову систему і запропонувати певні рішення, як її реформувати. Українська Галицька Партія залучила таких фахівців та запропонувала конкретні рішення, які мають силу змінити економіку. Втілити всього лише 5 новацій, які повністю перезавантажать податкову систему, цілком реально.

Бо ми так само, як і ви, не розуміємо, чому ПДВ є однаковим для предметів розкоші, їжі і одягу, нас дивує, чому таке високе податкове навантаження на зарплату українців.

Ми хотіли б, щоб українці відчували себе заможнішими, а в казні містечок і сіл були гроші на садочки, дороги і вуличне освітлення.

Тому пропонуємо 5 змін до податків, які можуть покращити добробут кожного. Економіка зможе зростати, а українці відчують, що у них у гаманцях залишаються гроші.

Отже, 5 пропозицій від УГП:

Зміна № 1: ПДФО: платити податок там, де ти живеш

Зміна № 2. Віддати адміністрування місцевих податків органам місцевої влади

Зміна №3 Зменшити податкове навантаження на зарплату

Зміна № 4. ПДВ для товарів першої необхідності має бути нижчим

Зміна №5. Податки платять працівники, а не роботодавці

Запрошуємо до обговорення економістів, експертів, науковців, підприємців і всіх, хто вболіває за місце, де живе сьогодні. Такі мотиваційні експертні зустрічі дуже важливі!

Що ми пропонуємо? Формат, який передбачає:

- насичену теоретичну базу - чіткі формули і розрахунки,

- прогнозування економічного ефекту від новацій,

- виступи авторитетних спікерів,

- 0% популізму.

Місце - вул. Замкова, 14, (готель "Тернопіль", 2-ий конференц-зал, 3-ій поверх).

Година - 16:00.

Вхід - вільний.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews