gazpostach Модернізація системи соціальної підтримки населення України

Відомий тернополянин звернувся до кожного небайдужого українця (Фото)

15.02.2019 07:43   Джерело: Тернопіль наживо!
Опубліковано : Новини Тернопілля

Відмий шоумен і громадський діяч, засновник гумористичного шоу “Вар’яти”, Сергій Притула вирішив відзвітувати про результати своєї діяльності, як волонтера.

На своїй офіційній сторінці в мережі Фейсбук він опублікував допис, в якому детально пояснив, скільки грошей і на що ним було спрямовано. Українські бійці завдяки Сергію одержали нове обладнання та інші необхідні речі:

“Доброго усім вихідного дня! Позаяк, січень провів поєднуючи приємне з корисним (був у відпустці до Водохреща, а потім за 12 днів відпрацював 7 концертів і відзняв 12 програм для Нового каналу), то волонтерськими справами почав займатись в перших числах лютого.

Були певні заощадження з минулого року, плюс ви добряче “підсипали” за останній тиждень. Звітую:

25 000 грн – щомісячний транш на набої для тренувань снайперів ЦСО “А”(Кременчук).

29 785 грн – 1 тона пального (500 літрів дизеля + 500 літрів 92-го) для парамедиків “Ангели Тайри” під Маріуполь.

37 200 грн – туди ж. На ремонт евакуаційної санітарної машини “Ангелів Тайри”.

44 500 – 2 комплекти цільновулканізованих гідрокомбінезонів “Northen Diver THOR 1600” сухого типу для водолазів 28 дивізіону пошуково-рятувальної служби ВМС (кошти перераховано, очікується доставка).

70 000 – джип Нісан для 503 бату (на фото).

100 000 – залишок по снайперському комплексу для снайперів 17 бригади ( повна оплата, очікуємо приїзд командира підрозділу і передачу комплексу).

141 000 – тепловізор ТМR-42 для 3-го полку спецназу (питання на контролі Олексія Сіхарулідзе з Народного Тилу).

195 000 – октокоптер з підвісом для 54 бригади. (Кошти перераховано. Буде готовий – покажу, як виглядає).

Окремо на фото боєць з нашим тепловізійним прицілом. Гаджет було оплачено і передано бійцям ЦСО “А” ще в грудні. Просто хотів, щоб ви побачили, як це красиво)).

Total: 642 485. На рахунках залишається близько 200 000 грн. Плюс є невеличкий валютний НЗ. Запити хай і не так активно, як у 2014-2016, але продовжують надходити. Отже, залишаємося у тонусі, дякуємо хлопцям за наш спокійний сон, допомагаємо Армії і, за можливості, висловлюємо їм свою вдячність у певному грошовому еквіваленті. Не обов’язково на мої рахунки. Волонтерів у країні достатньо, від допомоги не відмовиться жоден! Працюємо, панове!..”

 
 
 
 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Тернопіль наживо!  


ТЕРНОПІЛЬ1

Радіо

TeNews Radio УХ Радіо

Головне за день

besplatka.ua

Архів новин