Блогери обговорюють ініційовані Порошенком поправки до конституції по ЄС і НАТО

11.02.2019 17:20   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопільщини

Завдяки зусиллям президента Петра Порошенка Україна успішно рухається до інтеграції в Європейський союз, остаточно відмовившись від євроазіатського вектора.

Про це у себе на Facebook заявив політичний консультант Володимир Макаровський.

 «Одним з найбільш резонансних подій минулого тижня стали зміни до Конституції України про курс на вступ до Європейського союзу і НАТО. Ці поправки були особистою ініціативою президента Петра Порошенка. І я впевнений, що це рішення було правильним! Ми повинні чітко раз і назавжди усвідомити самі і оголосити про це недоброзичливцям, що наше місце - в європейській цивілізації. Ніякої євразійський вектор не може бути реалізований. Окуповані території Донбасу - це наочний приклад того, що несе нам цей самий вектор. Там панують тільки війна, злидні і безправ'я », - підкреслив Макаровський.

За його словами, той факт, що депутати своїм більшістю підтримали ініціативу президента і прийняли поправки про курс на ЄС і НАТО, говорить про те, наскільки українці виросли як нація за останні роки.

«Українці заслуговують на те, щоб жити в об'єднаній Європі і користуватися відповідними благами. Адже вступ до Євросоюзу - це не тільки європейські зарплати і пенсії. Це ще і європейська медицина, законність і захищеність, європейську освіту для наших дітей, європейський технічний прогрес, екологічність і багато іншого! Радує, що тепер, після внесення змін до Конституції, ніяким реваншистам, ніякої п'яту колону, яку годує Кремль, не вдасться розгорнути нас назад. Ми твердо і обдумано вибрали цей шлях. Країна йде в Європу, і я впевнений, що це - відновлення історичної справедливості », - написав політконсультант.

Він нагадав, що всі роки незалежності України аж до Революції гідності керівники держави тільки й робили, що базікали про вступ до ЄС, але реальний прогрес в цьому питанні настав лише при чинному президенті.

«Починаючи з 93 року, коли вперше було піднято питання про проєвропейський курс України, нас годували обіцянками. Але тільки при Порошенко в цьому напрямку відбувся відчутний прогрес: ми підписали Асоціацію з Євросоюзом, ми створили з ним зону вільної торгівлі. Зрештою - ми отримали безвіз, яким вже скористалися більше 2 мільйонів наших співгромадян. Все це говорить про те, що у суспільства вже давно дозрів запит на інтеграцію в загальноєвропейську життя. І зараз ми наблизилися до неї впритул. Зрозуміло, що нам все ще належить багато чого зробити. Ще не всі реформи завершені, економіка тільки почала відновлюватися після пограбування країни Януковичем і вторгнення Росії. Але в тому, що стосується євроінтеграції - я впевнений, що на другому терміні Порошенко зможе успішно продовжити розпочате. І анонсована їм заявка на вступ України до Європейського союзу в 2023 році - цілком реалістична і досяжна мета », - констатував Володимир Макаровський.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі