Керівник міграційної служби Тернопільщини розповів про паспортні зміни

12.01.2019 18:13   Джерело: Доба
Опубліковано : Новини Тернопілля

Про  паспортні зміни у 2018 році розповів начальник міграційної служби Тернопільщини Ярослав Давибіда, - пише Доба.

Протермінували вклейку фото у паспорт-книжечку – його замінять на ID-картку.

У громадян, які досягли 25- чи 45-річного віку, як і раніше є можливість обрати вклеювати фотокартку до паспорта у формі книжечки чи оформити ID-картку. Однак, слід зауважити, що для вклейки фото у підрозділ міграційної служби слід звернутися протягом місяця після досягнення відповідного віку. Якщо цього не зробити своєчасно, то обмін паспорта-книжечки на ID-картку здійснюватиметься в обов’язковому порядку.

Електронна черга у всіх підрозділах міграційної служби.

У 2018 році електронна черга для запису на оформлення паспорта громадянина України та ID-картки запрацювала у всіх територіальних підрозділах. Запис доступний на сайті ДМС за посиланням https://dmsu.gov.ua/services/online.html

Також для громадян доступний запис через термінали у підрозділах міграційної служби і отримання послуги в порядку черговості звернення.

Затверджено порядок реєстрації в електронній черзі пише Наш день.

Цей прядок установлює механізм здійснення реєстрації фізичних осіб в електронній черзі для отримання адміністративних послуг, які надаються міграційною службою.

Заяву для оформлення біометричних паспортів можна заповнити онлайн.

У 2018 році на сайті ДМС запрацював ще один зручний електронний сервіс – заповнення заяви-анкети для оформлення біометричних паспортів онлайн. Зробити це можна за посиланням https://dmsu.gov.ua/services/qr.html.

Створення державних електронних сервісів спрощує одержання громадянами адміністративних послуг, скорочує час перебування у підрозділі міграційної служби, а відтак економить час.

Український паспорт для виїзду за кордон – 24-ий у світовому рейтингу.

За даними рейтингу «Global Passport Power Rank 2018», український паспорт гарантує безвізові поїздки до 90 країн. Крім того, в 41 країні громадянин України може отримати візу після прибуття. Для відвідин ще 67 країн потрібно оформляти візу заздалегідь.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Доба  

Коментарі