Про який «фейк» розповіли в Тернопільському обласному військкоматі?

22.12.2018 11:13   Джерело: Файне місто
Опубліковано : Новини Тернопілля

В Тернопільському обласному військовому комісаріаті спростовують інформацію про те, що працівники військкоматів влаштовують «полювання» на призовників. Мовляв, це фейк, якому не варто довіряти, - пише Файне місто.

«Хоча призов на строкову вже майже завершено, все одно в деяких ЗМІ та на форумах в соціальних мережах розповсюджуються фейкова інформація з посиланням на так званих “військових експертів” і не існуючих представників Генерального штабу Збройних Сил України, яка зовсім не відповідає дійсності або є результатом бурхливої та нездорової фантазії. Часто-густо в соціальних мережах та на сторінках інтернет-видань висвітлюють фото військових у громадських місцях та підписують, що нібито військові комісаріати проводять облави і «крадуть» людей прямо на вулицях», — йдеться на сторінці облвійськкомату у мережі «Фейсбук».

А щодо повістки та облав, то згідно частини восьмої статті 15 Закону України “Про військовий обов’язок та військову службу” (Закон) після набрання чинності Указом Президента України щодо проведення чергового призову у разі якщо за будь-яких обставин повістка не надійшла, громадяни призовного віку зобов’язані з’явитися до призовної дільниці в десятиденний строк з дня початку відповідного чергового призову. Також відповідно до ч. 10 цієї ж статті Закону у разі неявки призовника без поважних причин за викликом районного (міського) військового комісаріату на призовну комісію він несе відповідальність, установлену законом.

«Усі ж вищезаначені фейкові повідомлення у ЗМІ та соцмережах робляться або на замовлення противників відбудови Збройних Сил України або для саморекламування та ніяк не для підвищення іміджу військовослужбовця, як захисника своєї держави», — пишуть на сторінці Сухопутних військ ЗСУ.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Файне місто