Тернопільщина таких грошей ще не бачила

10.12.2018 09:13   Джерело: Терен
Опубліковано : Новини Тернопілля

Майже 3,3 млрд грн різних платежів вже отримали місцеві скарбниці Тернопілля, - пише Терен.

Як повідомили у Секторі комунікацій Головного управління Державної фіскальної служби (ГУ ДФС) в області, таких результатів наша область ще не показувала.

Протягом січня-листопада цього року до місцевих бюджетів надійшло 3 млрд 270,9 млн грн податкових платежів, – уточнює начальник Головного управління ДФС у Тернопільській області Ігор Комендат. – Порівняно з відповідним торішнім періодом, надходження зросли на 651,7 млн грн.

За його словами, такого результату вдалося досягнути завдяки вжитим заходам щодо детінізації економіки і протидії нелегальній найманій праці.

Звісно, і суб’єкти господарювання, і жителі області розуміють, що сплачені ними податки повертаються у регіон у вигляді фінансування соціально-культурної сфери, спеціальних програм, – наголошує пан Комендат.

Серед основних джерел, що наповнюють місцеві бюджети Тернопілля – податок на доходи фізичних осіб (ПДФО).

Надходження ПДФО протягом 11 місяців поточного року склали 2 млрд 174,2 млн грн, – додає він. – Це – аж на 43,6 млн грн більше, ніж очікували. Порівняно із аналогічним періодом торік сплата цього платежу зросла на 478,3 млн грн.

Наступний за рівнем надходжень до казни – єдиний податок. Зокрема, «спрощенці» сплатили до бюджету понад 532,7 млн грн, що більше, ніж за січень-листопад 2017 року, причому – аж на 122,2 млн грн.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Терен