Тернопільською прокуратурою проведено обшуки на 2 нелегальних автозаправках

03.12.2018 18:13   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопільщини

У процесі виявлення та протидії нелегальній діяльності автозаправних станцій та автогазозаправних пунктів на території області, Тернопільською місцевою прокуратурою проведено санкціоновані судом обшуки  ще на 2 незаконних пунктах роздачі палива у м.Тернополі.

Тернопільською місцевою прокуратурою із  залученням органів Національної поліції проведено обшуки на нелегальній АЗС  по вул. Лук’яновича в обласному центрі,  в ході якого виявлено бочку об’ємом приблизно 25 т, що облаштована для реалізації дизельного палива.

Окрім цього, у пункті незаконної роздачі палива по вул. Поліській,  правоохоронцями вилучено близько 1500 літрів дизельного палива та  демонтовано обладнання, за допомогою якого здійснювалась його реалізація.  

Тернопільською місцевою прокуратурою упродовж 2 місяців цього року виявлено вже 4 нелегальних АЗС, незаконна діяльність котрих становить загрозу для життя та здоров’я громадян. Робота на вказаному напрямку триває.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  Загрузка...