Пенсіонер з Тернопільщини зробив свій будинок енергонезалежним (Відео)

21.11.2018 22:13   Джерело: Youtube
Опубліковано : Новини Тернопілля

Пенсіонер з Тернопільщини, зробив свій будинок енергонезалежним.

Пан Ярослав з села Базаринці, що неподалік м. Збараж, незважаючи на свій вік, змайстрував два вітряки на основі тракторного генератора. Вони у вітряну погоду забезпечують будинок електроенергією. Надлишки енергії накопичуються в акумулятори, з яких при потребі можна вичерпати енергію у безвітряну погоду. Звичайно, що акумуляторів не настільки багато, щоб забезпечити будинок енергією повністю, тому Ярослав придбав декілька сонячних панелей. Вони працюють паралельно вітрякам. Тому такою системою: вітряк, сонячні панелі, акумулятор – сільський умілець зумів свій будинок зробити – енергонезалежним.

-«Бог дав голову, розум, руки – значить треба працювати. Не думати, що завтра зароблю, чи буде субсидія, чи не буде. В мене навіть бойлер від свої енергії працює. Так, що я задоволений, задоволений… Вітер і сонце дає нам наснаги, щоб ми мали всьо. Але люди чомусь до цього байдужі. Перший вітряк робив, і було всяке, і падав але я і дальше і дальше. Мені казали -нащо воно тобі здалося, що ти з цього маєш? А я казав: а ти з того пива шо маєш?.... - Пішов на три години і нема його, а я таки шось з того маю. Дав вам Бог розум, значить маєте його використовувати. Щастя, здоров’я вам всім.»


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Youtube  

Коментарі