Тернопільські поліцейські міряють ями на дорогах (Фото)

З 1-го жовтня відділом безпеки дорожнього руху здійснюється осінній комісійний огляд автомобільних доріг, вулиць та залізничних переїздів, заради належної підготовки їх до зимового періоду експлуатації. Наразі, поліцейські продовжують фіксувати стан покриття проїзної частини, наявність деформацій у вигляді ямковості, осідань. Інспектори приділяють особливу увагу аварійно-небезпечним ділянкам доріг, місцям концентрації дорожньо-транспортних пригод, а результати перевірки фіксуються в актах огляду та вживатимуться заходи щодо їх ліквідації підприємствами.

Також, здійснюється перевірка підрядних організацій до утримання доріг у зимовий період: технічний стан снігоприбиральної техніки, навантажувачів, наявність запасу мастильних матеріалів.

Станом на 26 жовтня видано 13 вимог та 9 приписів щодо усунення недоліків в утриманні вулично-шляхової мережі, складено 12 адміністративних матеріалів на посадових осіб дорожньо-комунальних організацій за порушення у сфері безпеки дорожнього руху.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Патрульна поліція Тернопільської області  

Коментарі