Проект від Представництва Євросоюзу «Провідні експерти про пошук партнерів на Європейських ринках»

26.10.2018 10:13   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопілля

29-31 жовтня 2018 року делегація Представництва Європейського Союзу в Україні відвідає Тернопіль та Чортків з офіційним візитом. Під час цієї зустрічі відбудеться низка інформаційних заходів.

Насамперед представники місцевого бізнесу зможуть відвідати семінар «Як знайти бізнес-партнера в Європейському союзі?», який проведуть 31 жовтня 15.00-18.00 (м. Тернопіль, Тернопільський центр розвитку місцевого самоврядування (вул. Олени Кульчицької, 2а), 2-й поверх, кімната №3).

null

Під час цього заходу буде розглянуто такі питання:

- Переваги глибокої та всеосяжної зони вільної торгівлі (ГВЗВТ) для українських підприємців.

- Презентація можливостей Європейської мережі підприємств (Enterprise Europe Network) як інструменту пошуку партнерів та інвесторів за кордоном.

- Тернопільський регіональний центр підтримки підприємництва та його активність у встановленні бізнес-зв’язків із європейськими партнерами.

- Залучення іноземних інвестицій у малий і середній бізнес України та можливості експорту на ринки ЄС для українських підприємців.

- Особливості співпраці українських підприємців з партнерами на міжнародних ринках.

- Практичні поради з виходу на європейський ринок та знаходження бізнес-партнерів від місцевих підприємців, що вже успішно працюють на ринку ЄС.

Серед головних спікерів заходу: Олена Фесенко, координатор консорціуму Enterprise Europe Network-Ukraine, завідувач відділу Міжнародної співпраці, трансферу технологій та захисту інтелектуальної власності Інституту фізики НАН України; Ірина Порсєва, голова Тернопільського регіонального центру підтримки підприємництва; Володимир Василевський, директор Агенції регіонального розвитку Тернопільської області; Тарас Демкура, віце-президент з регіонального розвитку Міжнародної торгової палати ICC Ukraine; Мирослав Загорський, директор ТОВ «Еко Снейл».


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews