Самотній лелека з Ланівців зимуватиме у Галицькому національному парку

04.10.2018 21:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Олена Мудра

Лелека з Ланівців,  а також грак та голуб були доставлені у Центр реабілітації та ре-інтродукції диких тварин Галицького національного природного парку у селі Крилос. Саме туди птахів відвезла родина Ярослава Осадца. Лелеку прихістила ланівчанка Тетяна Воронюк і через соціальні мережі попросила допомоги, адже птах потребував якісно харчування: "Я приютила. Проте не знаю що з ним далі робити, бідний тремтить. Йому холодно, хоч бери і чоботи йому ший. Їсти хоче м'ясо, також б'є по кишені. Може чули про якийсь приют для птахів?". Жінка розказує, що мусила так зробити, - за лелекою ганяли місцеві собаки, він був наляканий. Люди відгукнулись та приносили бузьку м'ясо та рибку.

Розказує Ярослав Осадца: "Цей бузько дуже товариський птах. Усю дорогу тихенько мене щипав за палець. Чому залишився на самоті важко сказати, щоб були якісь пошкодження я би не сказав."

Відтепер птах буде у колі крилатих, серед яких і рідкісні чорні лелеки з Києва, яких у центрі привчають до життя у дикий природі. Птахами опікуються також і волонтери з Тернополя з ГО "Скеля", передають рибу, при нагоді і самі навідують.

null

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews