Співачка з блиском в очах, і з голосом чарівним

26.09.2018 12:13   Джерело: TeNews
Опубліковано : Ірина Мадзій

Такою запам’ятали жителі Чорткова свою гостю – молоду співачку з Івано-Франківщини Лілію Юрків. Дівчина приїхала до міста над Серетом і дала чудовий концерт.

Творча благодійна зустріч відбулася в РК БК ім. Катерини Рубчакової, зал якого був переповненим.  

23-річна дівчина із села Тяпче Долинського району, що на Івано-Франківщині, 17 років прикута до інвалідного візка.  Але Ліля сильна, щира й життєрадісна. Сили їй дає музика. Співачка має чудовий голос і велику силу волі, яка може слугувати прикладом для багатьох.

В її очах- неймовірний блиск, а дуже глибоко у них прихований сум, адже випробувань випало чимало у юному житті. А вона не зламалася, не скорилася, а перемогла і перемагає. 

Ліля  влаштовує благодійні концерти, аби зібрати кошти для тих, хто цього потребує найбільше. І лише недавно дівчина дізналась, що їй теж можна допомогти. Сума, яка потрібна їй для оперування -43 тисяч євро. На концерті зібрали 15 тисяч гривень.

Заступник голови райдержадміністрації Йосифа Овод привітала Лілію Юрків і передала благодійні кошти на лікування дівчини від голови райдержадміністрації Оксани Чайчук та всього колективу.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі