В ТНЕУ студенти зустрічалися з політиком, тези якого майже дослівно перекликаються із тезами проросійських та антиукраїнських партій

Сьогодні в Україні діє багато проросійських структур і політиків, які намагаються повернути нас «в обійми» до Росії. Це беззаперечно приведе до реваншу «п’ятої колони».

26.09.2018 08:43   Джерело: Соціальна мережа
Опубліковано : Новини Тернопільщини

В Юридичнному факультеті ТНЕУ відбулася зустріч студентства з доволі одіозним українським політиком, кандидатом в президенти від партії «Основа» Сергієм Тарутою.

Зустріч було організовано в кращих радянських традиціях – «добровільно-примусовим» способом, тобто студентів на цю зустріч «зганяли» використовуючи адмінресурс. Неприйнятними є подібні речі в установі, яка навчає та формує чесних та сумлінних працівників різноманітних державних служб.

Розберемося, хто саме на вищезазначеній зустрічі повинен був формувати студентський світогляд.

Що потрібно знати про партію «Основа» та її політичну платформу, «фронтменом» якої виступає С. Тарута:

- керівник партії «Основа» Андрій Ніколаєнко - голова Кіровоградської ОДА в часи режиму Віктора Януковича, публічно засуджував Євромайдан та його цінності;

- надання російський мові офіційного статусу;

- проти вступу України в НАТО, позаблоковий статус;

- конфлікт на Донбасі слід вирішити шляхом прямих переговорів (компромісу) з агресором, «ДНР» та «ЛНР»;

- на сьогоднішній день не актуальними є питання мови, історії, релігії. Їх слід відкласти на невизначений термін.

Таким чином, порядок денний партії «Основа» та Сергія Тарути майже дослівно перекликаються із тезами таких проросійських та антиукраїнських партій - «Опозиційний блок» та «За життя», хоча насправді слово-в-слово повторюють те, що вже чотири роки говорить російська пропаганда. Риторика цієї політсили спрямована на електорат південно-східної України.

Сьогодні в Україні діє багато проросійських структур і політиків, які намагаються повернути нас «в обійми» до Росії. Це беззаперечно приведе до реваншу «п’ятої колони». Шкода, що керівництво Юридчного факультету та Тернопільського національного економічного університету цього не розуміє.

Іван Ковалик.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Соціальна мережа