Із якими країнами та чим торгує Тернопільщина?

24.09.2018 18:13   Джерело: Наш день
Опубліковано : Новини Тернопілля

Обсяги експорту та імпорту товарів області у січні-липні 2018 року становили, відповідно, 255,8 млн дол. США та 226,9 млндол. Порівняно з січнем-липнем минулого року, експорт збільшився на 36,1 відсоток, імпорт – на 15,9. Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі товарами становило 28,9 млн дол.

Зовнішньоторговельні операції товарами область проводила з партнерами із 97 країн світу. Про це повідомляє Головне управління статистики у Тернопільській області.

Експортні поставки надавали 193 підприємства області, імпортними користувалося 292.

Основним торговим партнером як в експорті, так і в імпорті була Польща (51,2 відсотки обласного експорту та 48,0 відсотка обласного імпорту).

Вагомі обсяги експортних поставок здійснювались до Нідерландів, Білорусі, Німеччини та Єгипту, імпортних надходжень – з Німеччини, Литви, Китаю, Швейцарії та Італії.

Обсяг експорту товарів до країн Європейського Союзу становив 72,6 відсотків від загальнообласного обсягу експорту, імпорту – 81,2 відсотки від загальнообласного обсягу імпорту.

Основу товарної структури зовнішньої торгівлі області складали механічні та електричні машини, продукти рослинного походження,  полімерні матеріали, пластмаси та вироби з них, живi тварини; продукти тваринного походження, мінеральні продукти, різні промислові товари, засоби наземного транспорту, крім залізничного, продукція хімічної та пов’язаних з нею галузей промисловості, недорогоцінні метали та вироби з них.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Наш день  

Коментарі