У День Миру на подвір’ї Тернопільського вишу розгорнули великий стяг і випустили в небо голубів (Фото)

21.09.2018 18:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Валентина Семеняк

Сьогодні за ініціативою ООН у всьому світі відзначають День миру. Звісно, все це певні умовності. Адже від того, що в календарі у 2002 році з’явилась ця назва, світ не подобрішав, та й війни не зупинились, навпаки, їх з’явилось ще більше. У різних містах і містечках України про цей день згадували у певний спосіб.

Колектив ТНЕУ спільно із студентами підготували до цього дня цікаву концертну програму. У ній взяли участь талановиті співаки та танцювальні колективи вишу. Серед них Павло Тютюнник, Оксана Скрепицька, Аліна Фарійон, Роксолана Залізняк, Ірина і Тетяна Шарган, Тетяна Гриник, Дмитро Худик, Галина Шевчук, гурти «Галичанка» , «Кралечки» та багато інших виконавців. Перед початком концерту присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять про всіх, хто загинув, захищаючи рідну Вітчизну від ворогів. Разом з гостями-студентами Калуського коледжу культури і мистецтва (Івано-Франківська область) на подвір’ї університету розгорнули великий стяг України і випустили в небесну широчінь білосніжних голубів – правічних символів миру.

null

 

null

 

null

 

null

 

null

 

null

Фото: Валентина Семеняк


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews