Ми вже стоїмо на згарищі нашого життя. І згарище це в наших головах

Опубліковано:
16 Вересня, 2018

Кругообіг зради в природі.

Спочату українці садять-сіють. Потім обробляють ядучою хімією, бо так легше шоб не працювати особливо. Під час всього процесу на городи виносять велику кількість пластикових пляшок і кульків. Земля вже встелена пластиком. неможливо копнути шоб не викопати пластик. Потім після збирання-копання урожаю усе акуратно згрібають і що не вигребуть на “не свій город” то успішно спалюють, чим травлять і землю і себе і вбивають життя. Потім успішно кричать про зраду і пишуть номери карток і заклинають допомогти хворим.

Ще можна заразом згадати спалювання сухої трави восени і весною, чим взагалі порушується природній баланс і винищуються комашки і букашки і тварини. І таке масове спалювання і випалювання житла тварин призводить до того, що ті самі миші і щурі мігрують більше до житла людей.

Вже от дожилися що фактично знищенні горобці і маємо нову навалу того американського метелилка. І знову буде ядуча хімія, бо без горобців з тою гусінню не справитися…

Все ще супроводжується порушенням законів, які ж самі і утверджуємо в країні.

Ми вже стоїмо на згарищі нашого життя. І згарище це в наших головах!

Тарас Савчук

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #блог, #бур’яни, #вогонь, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #тарас савчук, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна
Статті
Інтерв'ю
Голова Борсуківської ТГ Роман Кухарський: «Живемо… Важко, але працюємо»
20:16, 16 Квітня, 2024

Голова Борсуківської ТГ Роман Кухарський: «Живемо… Важко, але працюємо»

Блоги
Найбільше читають: