Надійно, без черг та за лічені секунди: що варто пам’ятати про Інтернет-платежі

Опубліковано:
12 Вересня, 2018

Постійний розвиток технологій, невпинне зростання темпу життя та збільшення кількості інтернет-магазинів та сервісів онлайн-оплати призводить до щоденного нарощування кількості платежів у Всесвітній мережі. Так, клієнти ПриватБанку у Тернопільській області здійснюють понад 150 тис. інтернет-платежів щомісячно.

“Система інтернет-платежів зручна в користуванні та відзначається простою процедурою проведення операцій, дозволяє економити час при здійсненні платежів у мережі Інтернет, а сучасний рівень ринку дозволяє придбати та оплатити практично будь-які товари та послуги в онлайн-режимі, – розповідає керівник напрямку платежів та переказів Прикарпатського РУ Ігор Гакало. – Наразі інтернет-платежами клієнти найчастіше оплачують комунальні та інші рахунки, купують товари в інтернет-магазинах та купують квитки на транспорт”.

Разом з тим в банку наголошують, що оплачуючи послуги онлайн, варто пам’ятати про безпеку та конфіденційність особистих даних. Для уникнення можливого розповсюдження даних карти та банківського рахунку, що можуть потрапити до шахраїв, варто пам’ятати декілька простих правил безпеки:

Зберігайте конфіденційність даних карткового рахунку та паролів.

Найголовніше правило безпеки. Карта – особистий платіжний інструмент, дані якої потрібно зберігати в таємниці. Зберігайте ПІН-код, логін, CVV-код картки та пароль від системи Інтернет-банку Приват24 в недоступному для інших місці та не допускайте їх розголошення. Важливо пам’ятати, що для оплати в онлайн-сервісах та інтернет-магазинах не потрібні ІПН, дата народження чи інші особисті дані. Не повідомляйте подібну інформацію ні в якому разі.

Створіть додаткову інтернет-картку та регулюйте ліміт інтернет-платежів.

Для безпечних розрахунків в мережі ПриватБанк рекомендує відкрити віртуальну інтернет-картку у Приват24 чи додатковий окремий пластик. За замовчуванням на банківській карті встановлено ліміт на суму оплати в Інтернеті, щоб запобігти шахрайству та крадіжці коштів з рахунку клієнта. Встановіть необхідний ліміт на оплату онлайн, виходячи з власної кількості платежів онлайн.

Сплачуйте послуги тільки на сайтах з захищеним з’єднанням.

Сучасні браузери зазвичай автоматично блокують ненадійні сайти та запитують дозвіл на оплату у користувача. Надійний сайт сертифікований за відповідним стандартом до вимог зберігання, обробки, передачі та управління даними власників платіжних карт. Адреса безпечного ресурсу починається з . Також рекомендується здійснювати оплати тільки з особистих пристроїв. Адже паролі та дані на сторонніх девайсах можуть зберегтися, та зловмисники зможуть скористатися вашою карткою.

Крім вище згаданих правил, клієнти ПриватБанку можуть ознайомитись з детальною інструкцією Як зручно та безпечно купувати і Інтернеті” та скористатись спеціально розробленим навчанням, де кожен власник карти може здійснити тестову покупку та переконатись в безпеці та прозорості сервісу.

Дотримуючись цих елементарних правил безпеки, кожен клієнт має можливість легко, без черг та в найшвидший термін здійснити безпечний платіж не виходячи з дому. Разом з тим лінія підтримки 3700 та чат-онлайн ПриватБанку працюють в режимі 24/7/365, де завжди можна отримати додаткову консультацію з усіх питань щодо банківського обслуговування та проведення платежів.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #інтернет, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #покупка, #приватбанк, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі





Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна
Статті
Інтерв'ю
Голова Борсуківської ТГ Роман Кухарський: «Живемо… Важко, але працюємо»
20:16, 16 Квітня, 2024

Голова Борсуківської ТГ Роман Кухарський: «Живемо… Важко, але працюємо»

Блоги
Найбільше читають: