Опубліковано:
6 Вересня, 2018

Тернополяни проводили екскурсію містом для футболісток збірної Угорщини. Про це на своїй сторінці написав Тарас Ковальчук:

«Пацани можуть починати завідувати) ведемо екскурсію для жіночої збірної Угорщини по футболу)».

Нагадаємо, 4 вересня у Тернополі відбувся футбольний поєдинок відбіркового турніру до ЧС-2019 жіночих збірних України та Угорщини. Українки перемогли з рахунком 2:0. На 26-ій хвилині гол забила Дар’я Кравець, а за п’ять хвилин ще один м’ячем у ворота суперників поцілила Дар’я Апанащенко. На головному стадіоні Тернополя матч переглядали 6 000 уболівальників.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #екскурчія, #збірна, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #тернопіль, #тернопільські новини, #угорщина