В Тернопільському краєзнавчому музеї відкрили виставку до 85-річчя від народження Степана Будного

30.08.2018 12:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Катерина Богуславська

В Тернопільському обласному краєзнавчому музеї відкрили виставку «У променях згаслого сонця», присвячену 85-річчю від народження Степана Будного. В експозиції представили документальні прижиттєві світлини, Степан Будний під час зустрічі з українським поетом Павлом Тичиною /1957 р./; Степан Будний під час зустрічі членів літературного об’єднання Тернопільщини з поетом Павлом Тичиною /Тернопіль, 1957 р./; Чернівецький державний університет /тепер – Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича,  де у 1950-их роках навчався Степан Будний: 1960-ті роки/; Степан Будний біля будинку редакції районної газети «Червоні зорі» /Микулинецький район: 1950-ті роки/; пам’ятник на могилі Степана Будного /Струсів Теребовлянського району: 1980-ті роки, скульптор В. Голофаєв/).

Також на виставці експонують рукописи віршів («Кожна гілка дзвенить», «Слово до студентів світу», ін.), конспекти студентських років, авторські видання, збірники спогадів та присвят уродженцю Струсова на Теребовлянщині («Молодий нащадок Прометея», «Людина до сонця йшла» – пісні Миколи Чорного на слова Степана Будного). Аналізи творчого доробку та страдницької долі краянина зацікавлюють відвідувачів.

Усіх охочих запрошують відвідати виставку.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews