На Тернопільщині Укрзалізниця працює з рентабельністю 270% і все одно хоче закрити станцію «Зборів», як малоефективну (Документ)

23.08.2018 21:43   Джерело: В КУРСІ
Опубліковано : Настя Острозька

"Красиво жити не заборониш”, – такою старою фразою можна охарактеризувати діяльність Укрзалізниці на Тернопільщині, повідомляє сайт В КУРСІ.

Зокрема, по вантажній станції “Зборів” за 6 місяців 2018 року вони отримали понад 2,5 млн.грн. доходу, витративши на утримання станції лише 906 тис.грн. Рентабельність склала понад 270%.

Але цього Укразалізниці виявилося замало і вони хочуть “припинити виконання вантажних операцій” або отримати з місцевого бюджету компенсацію невідомо яких збитків.

Відповідного листа отримав Млинівецький сільський голова.

null
Фото: В КУРСІ.

Так на практиці реалізовується державна політика підтримки новостворених громад. Нагадаємо, що Зборів став центром чи не найбільшої за площею громади області.

Натомість чиновники ОДА проблеми не бачать. Більше вірять керівнику Львівської залізниці, аніж мешканцям області, інтереси яких мала би влада захистити. Новопризначений виконавчий директор регіональної філії «Львівська залізниця» Володимир Крот, на нараді в ОДА брехав, що “вже напрацьований певний механізм щодо виходу із даної ситуації” (йдеться про функціонування вантажних станцій в частині забезпечення вагонів для перевезення зерна, лісу, каменю тощо).


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: В КУРСІ  

Коментарі