Служби зайнятості співпрацює з об'єднаними територіальними громадами Тернопільщини

В рамках співпраці з територіальними громадами, в серпні 2018 року фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості здійснили виїзний захід в Байковецьку об’єднану територіальну громаду та провели зустріч із відвідувачами сільської ради.

 Заступник начальника відділу активної підтримки безробітних центру зайнятості Володимир Вислоцький ознайомив присутніх із можливостями послугами служби зайнятості в частині професійного навчання. Зокрема, надав інформацію щодо можливостей навчання в центрах професійно-технічної освіти ДСЗ та підтвердження результатів неформального навчання за професією «кухар».

Провідним фахівцем відділу взаємодії з роботодавцями Тернопільського міськрайонного центру зайнятості Галиною Гутою було проінформовано присутніх про наявні вакансії, надано інформаційні матеріали  та листівки.

Фахівці служби зайнятості й надалі готові надавати інформацію та практичну допомогу жителям даної об’єднаної громади.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Відділ активної підтримки безробітних ТМРЦЗ