«МРІЯ» почала сіяти озимі під урожай 2019

18.08.2018 12:13   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопілля

У «МРІЯ Агрохолдинг» стартували з посівом озимих культур 2019 року врожаю. Традиційно розпочали з посіву озимого ріпаку, площа під яким становить 20,4 тис. га. Під озиму пшеницю «МРІЯ» відвела 36,3 тис. га. Площі під її посів готуються паралельно зі збором врожаю на полях Агрохолдингу. Серед запланованих культур є і 13 тис. га озимого ячменю. Всього ж під урожай 2019 року Компанія відводить під озимі культури 69,7 тис. га. своїх площ.

«Осіння посівна кампанія цього року стартувала на декілька днів пізніше. Це пов’язано з погодними умовами, які вплинули на агрономічні терміни збору попередників, затримавши їх. Але на даний момент погода сприяє посіву озимих і ми сіємо на усіх кластерах Компанії, де планується вирощування озимого ріпаку», – коментує операційний директор «МРІЇ» Андрій Григоров.

Завершити посів озимого ріпаку «МРІЯ» збирається до кінця серпня, після чого приступить до посіву озимих ячменю та пшениці. Також зараз закінчується збір ранніх зернових культур на полях Агрохолдингу, планові терміни якого дещо змістилися через несприятливі погодні умови на початку та в середині літа.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі