Тернопільська місцева прокуратура співпрацює з правоохоронними органами інших країн

В умовах інтеграції України до Європростору, Тернопільська місцева прокуратура активно надає міжнародно-правову допомогу країнам Європейського Союзу,  здійснюючи  міжнародне співробітництво, обсяг якого визначається нормами Кримінального процесуального закону України та міжнародних договорів, а за їх відсутності - на засадах взаємності.

Так, Тернопільською місцевою прокуратурою в рамках   Договору між Україною і Республікою Польща про правову допомогу та правові відносини у цивільних і кримінальних справах від 24.05.1993, надається міжнародно –правова допомога  у кримінальних провадженнях, шляхом їх перейняття, стосовно використання громадянами України підроблених документів про дозвіл на працю.

Також прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у провадженнях стосовно мешканців Тернопільщини, які скоїли крадіжки у приватних осіб та вчинили ДТП на території інших держав.

Загалом  впродовж 2018 року Тернопільською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у одинадцяти  кримінальних провадженнях, що надійшли для розслідування з-за кордону.

Окрім того, в поточному році Тернопільською місцевою прокуратурою  виконано більше двадцяти запитів про надання міжнародної правової допомоги з таких країн як Республіка Польша, Республіка Угорщина, Республіка Словакія, Французької Республіки, Швейцарської Конфедерації, держави Ізраїль та інших.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Прес-служба прокуратури Тернопільської області  

Коментарі