Представники служби зайнятості зустрілися з відвідувачами Тернопільського міськрайонного відділу з питань пробації

13.08.2018 12:43   Джерело: Міськрайонний центр зайнятості
Опубліковано : Новини Тернопілля

В Україні у 2015 році створено систему пробації, як важливий елемент у вирішенні проблемних питань та повернення до законослухняного життя у суспільстві осіб, які вчинили правопорушення. Працевлаштування даної категорії громадян є важливим аспектом у роботі із ними.

За ініціативи Тернопільського міськрайонного відділу з питань пробації відбулась зустріч відвідувачів даної установи із завідувачем сектору рекрутингу Ольгою Тихович та заступником начальника відділу організації працевлаштування населення Тернопільського міськрайонного центру зайнятості Ольгою Маринчук.

Фахівці МРЦЗ розповіли присутнім про соціальні послуги клієнтам у сприянні в працевлаштуванні, про порядок реєстрації у центрі зайнятості; ознайомили із актуальними вакансіями на ринку праці, можливостями професійного навчання та підвищення кваліфікації, пошуку роботи; відповіли на запитання присутніх щодо адаптації на ринку праці; роздали інформаційні матеріали.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Міськрайонний центр зайнятості