У Тернополі підписали угоду із ПриватБанком (Відео)

26.07.2018 10:43   Джерело: ТМЦ.ІНФО
Опубліковано : Новини Тернопілля

У приміщенні актової зали департаменту агропромислового розвитку, 25 липня відбулась відкрита нарада з питань підтримки малого та середнього бізнесу в сільському господарстві.

Кічак Василь, заступник директора департаменту-начальник управління агропромислового виробництва та економічного забезпечення:

«Існує досить багато програм, які сьогодні будуть вам представлені Державними банками України, які дають можливість малому та середньому бізнесу залучати кошти, для того щоб збільшувати виробництво, збільшувати інвестиції в сільське господарство, щоб розвивати та розширювати виробництво продукції»

Також на заході були присутні представники управління ПриватБанку, які проінформували людей щодо кредитування малого та середнього бізнесу у аграрній сфері. Зустріч організована задля сприяння розвитку фермерського господарства.

Юрій Акуленко, директор Прикарпатського управління ПриватБанку:

«Я хочу лише звернути увагу наскільки це важливо, ПриватБанк готовий лише в цьому році виділити щонайменше 5 мільярдів гривень на фінансування цього напрямку. Я скажу, що деякі підприємці , невеликі фермерські господарства уже скористалися цією можливістю, і на Тернопільщині та на Івано-Франківщині”

ПриватБанк запрошує до співпраці всі малі та середні сільські підприємства. Для розвитку аграрного бізнесу створений ряд державних програм, що передбачає компенсацію закупівлі вітчизняної техніки та зерна. А також гарантують здешевлення кредитів щодо тваринництва.

Гусєв Юрій, радник ПриватБанку:

«Ми плануємо розширити співробітництво з фермерськими господарствами, з малими та середніми підприємствами, які працюють в різних секторах,зокрема, в агропромисловому секторі для того щоб ПриватБанк, який на цей рік для себе визначив не менше ніж 5 мільярдів гривень, щоб про кредитувати саме малий та середній бізнес»

На завершення наради було підписано угоду з ПриватБанком щодо кредитування та підтримки малого та середнього аграрного бізнесу.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: ТМЦ.ІНФО  

Коментарі