Нове вражаюче відео від скрипаля Святослава Кондратіва

18.07.2018 23:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопільщини

«Метеора» – саме так називається нова композиція, до якої її автор, відомий скрипаль Святослав Кондратів, зняв музичне відео. Зйомки проходили на двох природньо-казкових локаціях, місцях неземної краси, які знаходяться в прекрасній Греції! Дивовижний вигляд  велетенських скель посеред рівнини, з розміщеними на ній містечками в автентичному грецькому стилі, вражають! А якимось дивом, розташовані на тих скелях будівлі діючих монастирів просто приголомшують! Їх називають дуже романтично – «ті що летять у повітрі». Там час замирає, панує тиша, спокій і роздуми. Роздуми про  світ, про те, хто ми є, про біль втрат і віру у майбутнє. Друге місце, де проходили зйомки заворожує своєю містикою. Це річка, відома з древньогрецьких міфів, Ахерон, студені води якої розділяють два світи. За переказами, занурившись в її притоку Стікс, ви станете невразливими, як легендарний Ахіллес.

«В ці надзвичайно чудові місця я мріяв потрапити дуже давно,  – коментує реліз Святослав Кондратів. Працюючи над проектом #СвітОчимаСкрипаля, в якому поєднуються музика та подорожі, я постійно знаходжуся в пошуках найпрекрасніших місць. Адже  колоритні природні картини, які мене надихають створювати нові композиції , і на яких потім відбуваються зйомки музичних відео, нібито заново народжуються в кожному новому кадрі. І навіть самі затяті мандрівники, які вже бували в тих чи інших місцях, зізнаються, що знайомі їм місця під впливом музики, немов оживають і виглядають по-іншому, якось чарівно та фантастично».

Назву «Метеора» матиме й другий альбом та другий Всеукраїнський концертний тур Святослава Кондратіва, старт якого запланований на вересень 2018 року. Його географія розширюється. До 20 найбільших міст України,  де вже виступав скрипаль зі своїм авторським проектом #СвітОчимаСкрипаля, плануються концерти в Ужгороді, Хмельницькому та Одесі.

Тож, слухайте, дивіться, надихайтесь та приходьте на концерти за живими і справжніми емоціями від Маестро Святослава Кондратіва!


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews