Тернопільські спортсмени привезли медалі з Всеукраїнських зональних змагань

09.07.2018 17:43   Джерело: TeNews
Опубліковано : Настя Острозька

Тернопільські спортсмени привезли медалі з Всеукраїнських зональних  змагань Командного чемпіонату України з веслування на байдарках і каное серед ДЮСШ, СДЮШОР де приймало участь 26 команд.

Змагання відбувалися 6-8 липня в місті Добротворів на Львівщині.

Збірна команда КДЮСШ з водних видів спорту Тернопільської міської ради зайняла 7 місце.

Вихованці КДЮСШ з водних видів спорту завоювали 2 золотих і 2 срібних, 1 бронзову медалі.

Гасій Ярослав – Слюсаревський Юрій  на дистанції С-2  /каное-двійка/ 1000 м – 2 м; на дистанції 500- 1місце, на 200 м – 1 місце.

Баран Сергій – Білоус Андрій на дистанції К-2 /байдарка-двійка/ 1000 м - 2 м.

Марцюк Ірина на дистанції   К-1 200 м  – 3 місце.

Фіналістами серед дівчат стали: Ліщина Єлизавета, Казмірчук Богдана, Довбня Дар’я. Серед юнаків – Гасій Богдан, Смерека Максим, Самборський Максим.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews