Тернопільські меценати стали героями фільму

09.07.2018 13:43   Джерело: Доба
Опубліковано : Новини Тернопілля
Підприємці й меценати Тарас та Ірина Демкури стали одними з героїв документально-соціального фільму «Де Живе Українська» – стрічки про яскраві та реальні ініціативи, що змінюють Україну. Фільм було відзнято в рамках однойменного доброчинного соціального проекту.
 
Окрім подружжя Демкурів, було створено стрічки-історії інших людей, талановитих і креативних, розумних і винахідливих,чистих і чесних. Цих героїв об'єднує одне бажання – зробити Україну кращою для себе і своїх дітей, для тих прийдешніх поколінь, які хочуть і будуть у ній жити.

Як розповіла під час презентації проекту «Де Живе Українська» Ірина Демкур, будь-яка праця дає добрі плоди не без підтримки однодумців.

— Коли ми розпочали колекціонувати етносорочки, одразу починали будувати й ТВЦ «Атріум». Звичайно, ми мали багато клопіткої роботи, проте Тарас завше підбадьорював мене: «От побачиш, як усе буде через декілька років!» Зараз, на щастя, все стало на свої місця і наша праця тепер послужить і для інших людей, — поділилася Ірина Демкур.

Про важливість проекту для українців, які сьогодні, на жаль, живуть поза межами своєї Батьківщини, розповів Тарас Демкур.

— Нам було дуже приємно долучитися до цього проекту, адже в ньому вагому роль грала саме соціальна складова. Я із дружиною багато мандруємо по світі і бачимо, що чимало українців живе за кордоном. Спостерігаю, що ці люди здебільшого живуть тою Україною, якою жили їхні діди та прадіди 100-120 років тому.  Наша закордонна діаспора  через телебачення може почути про свою корінну державу не найкращі факти – війна, нестабільна економіка, відсутність перспектив. Саме завдяки проекту та презентації фільму в інших країнах нам вдалося показати всьому світові, що Україна – особлива нація з багатовіковою історією і тут живуть люди, що здатні себе реалізувати на Батьківщині, — наголосив пан Тарас.

Чоловік також підмітив, що разом із дружиною втілює в життя низку своїх проектів, які допомагають популяризувати рідну культуру. Зокрема, родиною був створений альбом Пінзеля, який презентували в Луврі, — повідомляє сайт "Тернополяни".


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Доба  

Коментарі