Дітей на Тернопільщині змалечку вчать розуміти, ким вони є (Фото)

02.07.2018 22:13   Джерело: Терен
Опубліковано : Новини Тернопілля

Перший заїзд дитячо-юнацького табору «Дух нашої давнини» уже завершився. Проходив він у селі Жонівка, що у Бережанському районі, - пише Терен.

Основною метою цього табору є патріотичне виховання дітей, адже саме молодь – це майбутнє держави.

– Мій внесок у майбутнє нашої держави – це правильне виховання дітей. Ми стараємось на таборі навчати їх не лише бойовим мистецтвам чи акторській майстерності, а й правильному мисленню, і ми намагаємося дати дітям усвідомлення того, що вони українці, і мають цим пишатися, – розповідає організатор табору «Дух нашої давнини» Назар Сарабун.

Табір проводять уже четвертий рік поспіль. І є діти, які приїжджають на «Дух нашої давнини» уже 4-ий рік поспіль.

У таборі дітей навчають психології, історії, мистецтву бою, ковальській справі, журналістиці, фотографії і т.д., а у вільний від занять час дітлахи грають в ігри, вчаться танцювати та просто відпочивають.

Наступний заїзд організатори запланували на 12 серпня.

– Другий заїзд ми хочемо зробити більш профільним, тобто людина обиратиме собі дисципліну і тиждень часу розвиватиметься у цьому напрямку, при тому, маючи змогу відвідувати й інші лекції, – пояснює Назар Сарабун.

Фінансову підтримку для проведення табору «Дух нашої давнини» надала компанія «Агропродсервіс».


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Терен